SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 2.0 tdi 2006 automatik DSG
Çmimi :
€4,750.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:13
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
191,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
164431
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 5 2.0 tdi 2006 automatik DSG i sapo ardhur nga gjermani vetura esht pa dogan dhe posedon. Klimtronik. Tempomat. Navi + shanzher me 6 cd. Sensor shiu ne pasqur. Bordkomjuter. Airbeg. Abs. Esp. Centrall. Gjamat me rrym. Etj. Tel. 044-606-058.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Guli
Prishtinë
049821026
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »