SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes tauran 06 2010
Çmimi :
€9,999.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
22,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
610
ID e produktit :
164433
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
tauran 06 10 seri e fundit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nexhmi
Pristina
045523659
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »