SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A3 2.0 TDI
Çmimi :
€6.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '17
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
213,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
164439
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A3 2005

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
shpejtim
Prishtinë
044152131
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »