SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bmw 320 me targa te italis
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '17
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
164449
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Osht ne gjendje shum te mir per m shum kontakto ne tel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dionis
Prishtinë
044254050
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »