SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha Maxster
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '17
Lloji :
Yamaha FJR1300A
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
14,000
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
2004
ID e produktit :
164450
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Yamaha Maxster 125cc e doganuar !

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
B
Prishtinë
044 903 913
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »