SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 6 2.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
164454
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golfi i pa doganuar ne gjendje shum te mire vetura posedon : klima tronik , tempomat , boardkompjutee , senzor parkingu para dhe mbrapa , pasqyrer me pilot , goma te reja , liber servisi etj ..

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sead
Pristina
0037745222799
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »