SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 4 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:29
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
245,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
164457
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 1.9 tdi 6 shpejtsi
Klima
Esp
Air bag
Bordcompjuter
Orat crom
4 goma te veres
2 qelsa
Timonin 3
me libra te servisit
044 963 705 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Pleurat
Prishtinë
044 898 345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »