SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet volkswagen T4
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
320,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1997
ID e produktit :
164458
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kombin T4 shum i ruajtur i atdhur nga gjermania motorrin e ka 2.5 tdi disell eshte me i gjate-XL. KM origjinal te garantuara .kontaktoni ne kete numer:044 757 486Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Diki
044 757 486
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »