SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TIGUAN 2.0 TDI DSG SPORT & STYLE, CUP LINE
Çmimi fillestar :
€25,000.00
Ju kurseni :
€350.00 (2% zbritje)
Çmimi :
€24,650.00 Çmimi rritet në €25,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '17
Lloji :
Volkswagen Tiguan
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
95,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2014
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
164460
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Viti: 2014
Transmetuesi: Automatik DSG x 7 shpejtësi
kW PS: 103 (140)
Kubikazha: 1.968
Kilometrazha: 95.000 km (Origjinale me libër të servisit nga VW)
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë metalike me perlë-efekt
Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Tiguan - Business Premium Packet me Navigacion
Regjistruar në RKS: për here të parë në Qershor 2017

ABS,
SRA - Senzor të shiut,
ESP,
LM Fortaleza Fellne 7x17,
Chrome packet,
Timon i lëkurës multifunksional,
Airbags,
Climatronic me dy zona të ndara,
Ngrohës elektrik në xhama,
Karrigat ISOFIX dhe me ngrohëse,
Sistem automatik i pasqyrave,
Sistemi i asistences në parkimi (Park Assist),
Sistem ndihmës i parkimit para dhe prapa,
Boardcomputer,
Navigacion,
Radio,
CD,
Aux,
Bluetooth,
SD Card,
Librezë e rregullt servisimi nga VW,
Servisi i fundit në Qershor 2017 në VW – Hamburg,
Vetura është në gjendje të përkryer vizuale dhe teknike,
Nuk është hipotekë.

Kontakti + Viber

+377 44 199 910
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
0037744199910
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »