SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 2013
Çmimi :
€23,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '17
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
247,774
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2013
ID e produktit :
164462
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A6 3.0 TDI 204 ps

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sadiki
Prishtinë
+37745677444
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »