SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Caddy 1.9 TDI Me Dogane
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
164469
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vw Caddy 1.9 TDI viti 2005 i sapoardhur me dogane te paguar, vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike

Tel 044162653 +viber
Informata rreth publikuesit
Besmir
044162653
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »