SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C4 2007 1.6 Hdi 136 PS Automatik Multitronik F1 Ndrrin i shoejtesive ne timon
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht
Lloji :
Citroen C4
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
212
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2007
ID e produktit :
164476
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Citroen C4 - 2007 1.6 Hdi - 136 PSAutomatik Multitronik Ndrrim i shoejtesive edhe ne Timon F1Air Bag - Abs - Esp - Klimatronik - TempomatKomanda ne Timon - Radio Cd - Pasqyre dhe Xhama Elektronik Mbyllje Qendrore etjVetura nuk eshte hipotek perkthehet menjeherPer me shum Informata + 377 44 788 666

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
G-Auto
Prishtinë
044788666
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »