SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel corsa 1.2 benzin pa dogan
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '17
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
164478
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje te mir teknike i sapo ardhur prej ch 044323774 045689405
Informata rreth publikuesit
Luanit
045680405
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »