SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes golf 4 1.4 2003 135,000 km te garantuara
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
135,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
164484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 1.4 2003 me 135.000 km te garantuara me liber te servisit regjistrimi i dyt me kosove i ardhur nga gjermania. Te gjitha serviset i ka te kryera me nje fjal eshte ne gjendje te perkryer. Per me shum informata na kontakto !
Kontakti: +38649761667 VIBER
Informata rreth publikuesit
Golf
Pejë
+38649761667
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »