SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedez benz 3 AKS 2629
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
400,000
Viti :
1990
ID e produktit :
164491
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kamion mercedez benz 3 aks 15 m3 , 2629 gjendja e shkelqyer me te gjitha sherbimet e kryera dhe me letra te paguara deri ne dhjetor 2017
Tel : 00355675309572
Informata rreth publikuesit
Leonardo
Prishtinë
00355675309572
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »