SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL ANTARA 2.0 CDTI
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:04
Lloji :
Opel Antara
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
178,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
164498
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- OPEL ANTARA
- MOTORI 2.0 CDTI - 150 PS
- AUTOMATIK - TIPTRONIK
- VITI I PRODHIMIT 2010
- SENZOR PARKIMI PERPARA DHE PERMAS
- AUTO HOLD SYSTEM
- 4 X 4
- ABS NE 4 RROTA
- GOMA TE REJA
- RADIO - CD
- ESP - IMOBILIZER
- TEMPOMAT
- PASQYRE ELEKTRONIKE ME NXEMJE
- DRITAT AUTOMATIK
- DRITA TE MJEGULLES
- 4 x XHAMAT ELEKTRONIKE
- KLIMATRONIC 2 ZONAL
- ALARM
- KOMPLET SERVISIN E KRYER
- LIBRA TE SERVISIT
- ME NDRIM QMIMI NDRYSHON

- TEL 049764264
- VIBER +38649764264
Informata rreth publikuesit
PRIVAT
Prishtinë
049764264
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »