SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW X5 2006
Çmimi :
€15,600.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '17
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
125,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
ID e produktit :
164511
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW X5, 3.0 , disel, automatik, e ardhur nga Zvicra. E prodhuar ne dhjetor 2006.Eshte shum e ruajtur si brenda edhe jasht dhe ka vetem 125.000 km, te garantuara, dhe te gjitha serviset e kryera me koh ne sallonet e BMW.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Avdyl
Neumarkt, Bayern, Germany
044397362
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »