SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel ASTRA G
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '17
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
249,999
Viti :
2002
ID e produktit :
164515
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Astra 2.0 disel ,Ekotek, klima tronik,central,xenon , viti 31.12.2002.
Informata rreth publikuesit
blerta
Prishtinë
044260850
DARDANI [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »