SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Autobusi MAN A03
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '17
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Gjysmë-Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
900,000
Motori (kubik) :
12500.00
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Radio, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
164519
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Autobusi eshte ne gjendje te rregullt teknike.
Informata rreth publikuesit
adio
Prishtinë
044419991
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »