SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes GL320
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '18
Lloji :
Mercedes GL 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2009
ID e produktit :
164543
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes GL320 dizell viti 2009 ne gjendje prefekte me 170.000km te kaluara ne gjendje prefekte i ardhur nga amerika.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardit
045 521 169
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »