SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 2.0 TDI BMT 2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
164556
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw passat 2.0 tdi bmt ne gjendje perfekte i ardhur nga zvicra me liber servisi me te gjitha me ryp dhambzor t ndrum full servis 205.000km

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Swiss Auto Pejë
Pejë
38643555556
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »