SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 5 2.0 TDI - 2004
Çmimi :
€3,599.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '17
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
181,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
164557
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW Golf 5 SportLine Edition (103kw - 140ps) ne gjendje teper te rregullt teknike dhe optike.
Vetura ka servisin e madh dhe te vogel te kryer.
Klimatronik
Tempomat
Fellne
Retrevizor
Karrika me nxemje
4x xhama elektronike
Pasqyre elektronike dhe me nxemje
Etj
Kontakt:044 459 627
VIBER +377 44 459 627
Qmimi i diskutushem..
Informata rreth publikuesit
uran
Prishtinë
044 459 627
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »