SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha R6 viti 1999 600 CC me Dogan dhe Homologim CMIMI 2222
Çmimi :
€2,222.00
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
36
Motori (kubik) :
600.00
Viti :
1999
ID e produktit :
164560
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITER

Yamaha R6 600 CC

Viti 1999

Me dogan dhe Homologim

Per me shum info:

+ 377 44 788 666Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
G-Auto
Prishtinë
044788666
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »