SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL CORSA 1.3 CDTI ECOFLEX
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:17
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
186,000
Motori (kubik) :
1300.00
Viti :
2008
ID e produktit :
164563
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPEL CORSA 1.3 CDTI
ECOFLEX
Viti 2008
Liber Te Servisit
Me Dogan
Nga ZVICRRA
TEL 044 676 670
044 551 995
Autosallon BEKA FerizajPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Beka
Ferizaj
044 676 670
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »