SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 4 GTI-TDI 1,9 4x4 3 te kuqe
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
218,000
Motori (kubik) :
19.00
Viti :
2003
ID e produktit :
164565
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 Gti - Tdi 4x4 2003 viti ne gjendje shum te mir i ardhun nga zvicrra qe 3 dit kerri asht shum i rujtun ka armatizer me gvint sedishte sport recaro 6 shpejtesi nr tel +386 49833630Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Pjeter
Gjakovë
049833630
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »