SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw T4 1.9 TDI 99
Çmimi :
€4,400.00
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen/VW T4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
164573
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW T4 viti i prodhimit 1999 ne gjendje te rregulltPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nas'er
Munich, Germany
+38649807731
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »