SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 6 tsi R-line
Çmimi :
€8,300.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2009
ID e produktit :
164579
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 6 R-line 1.4 benzin tsi me 2 tkuqe , automatik dsg , 170 ps ne gjendje teper te mire , full ekstra + shiperin , serviset i ka te kryera me rregull , hargjimet minimale , multitronik me shpejtsi ne vollan , shitet urgjent

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valjet
Pejë
049465881
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »