SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vw passat 2.0
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '17
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
164581
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vw pasat 2.0 2007 automatik karavan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ermir
Prizren
049817318
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »