SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW CROSS TOURAN 12.2012 2.0 TDI BMT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
209,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
164582
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vw touran 2.0 tdi 12.2012 me liber servisi 2 qelsa panoram kamere senzora parkpilot komanda timon shpejtsi timon fellne 4 goma treja tempomat navigation full full full

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Swiss Auto Pejë
Pejë
38643555556
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »