SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3c 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
164583
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PASSAT 3C 2.0 6 SHPEJTSI KLIM TRONIK NAVIGATOR KOMANDA NE TIMON ULSE LKUR ULSE ME NXEMJE ULSE ELEKTRONIKE GJAMA ME RRYM PASQYRE ME RRYM PASQYRE ME NXEMJE AIRBEGA SENXOR SHIU TEMPOMAT BORDKOMPJUTER CENTRALL SERVO ABS FELLGA TMIRA GOMA TMIRA SENZOR PARA MBRAPA CAMER MBRAPA LLUPO HOLLOGENKA LLAJSNE CROM INSTRUMENTABLLA KROM TE GJITHA SERVISET E KRYER. NR KOTAKTUES +37744973331viber dhe ipko 049111-318 regjistrim deri me 27.06.2018

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Labrion
Prishtinë
049/111/318
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »