SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes E220
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '17
Lloji :
Mercedes E 220
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
286
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
ID e produktit :
164593
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes Eclass 220 cdi.autoamtik tip tronik.viti prodhimit nfund 2003.zenzor shiu.tempomat,climatronik,regjistrim deri ne shtator.7 ulse.lekur shum i rujtum.ndrrim me vetur me te vogel automatik.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sejdi
Therandë
049262410
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »