SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet PIKAP Citroen Berlingo
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '17
Lloji :
Citroen Berlingo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2004
ID e produktit :
164594
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet PIKAP Citroen Berlingo 1.4 benzin, viti i prodhimit 2004, ne gjendje te rregullt, 120.000 te kaluara i ardhur nga Zvicra. Per info kontaktoni ne nr; 045-216 027
Informata rreth publikuesit
Bajram
Rahovec
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »