SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Enisi Golf 6 1.6 Tdi 15.10 2010
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '17
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175,392
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
164595
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shesh golf 6 2010 1.6 tdi viti 2010 175km
golfi esht i transporutuar nga gjermanija
posedon Klim abes EsP Tempomat
edhe shum gjera tjera goma te reja
Informata rreth publikuesit
Eniis
Kosova E Madhe, Elbasan, Albania
045-879931
kastriot [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »