SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran 2.0 tdi automatik DSG
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:47
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,342
Motori (kubik) :
1968.00
Viti :
2004
ID e produktit :
164599
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Touran 2.0 tdi automatik DSG i regjistruar goma te veres klim centrall xhamat me rrym shum i rujtunPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albert
Lipjan
37744 923 225
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »