SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Opel Vektra
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '17
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
134,500
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
164602
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel vektra 2,2 Dizel rks ne gjendje perfekte,me klim funksionale karrika elkur,tempomat , pulla ne timon , viti 2003 bej ndrrim.
nr:044 \494-886
Informata rreth publikuesit
Benjamin
Lipjan
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »