SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet sharan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '17
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
283,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
164637
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura sharan 1.9 T(DI) n gjendje shum t mir eDhe shum ekstra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Donit
043 919 500
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »