SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '17
Lloji :
Opel
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
188,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
164641
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrimi: Shitet Opel Zafira 1.9 CDTI (TI -tkuqe), me tabela RKS ,Viti prodhimit: 2006, * Fuqia e motorit: 150 PS * Klime * ABS - Anti Block System * ESP System - Electronic stability control * Timoni i Lekures * Dirigjues ne timon * CD - Player * * Tempomat - Cruise control. * Gurtnet ne rrotat perpara dhe mrapa jane te ndrume, jane te reja * Fellnet e Aluminit 18 inqa . * Xhamat - me rryme * Ndrrusi i shpejtesive - 6 +1 * Dritat Xenon * Dritat Hallogen * * Ulse 7 vende * Xhamat e ereta mrapa ( fabrikisht. Per me shume Informata kontaktoni ne numrin 049546489 ose ne viber me te njejtin numer.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardi
Prishtinë
049546489
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »