SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2.0 TDI 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '17
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
164644
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 2.0 TDI 2009


*viti i prodhimit 2009
*komanda ne timon
*klimatronic
*senzora parkingu
*senzora shiu
*tempomat
*bordkompjuter
*6 shpejtsi
*dritare elektrike
Etj
Tel 044171908/Viber
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardonis
Ferizaj
044171908
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »