SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 640D VITI 2014 M-PAKET FULL EKSTRA
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:13
Lloji :
BMW 640D
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
155,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2014
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Karrige me Ngrohje, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
164648
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 640D VITI 2014 M-PAKET FULL EKSTRA
• M PAKET
• 3.0d TWINTURBO 313PS
• FULL LED HEADLIGHTS
• NIGHT VISION
• HEAD UP DISPLAY
• KEYLESS ENTRY/START
• FELLNE 20" M
• ULESET M DHE NXEMJE
• 360° KAMERA
• SENSORA PARKIMI
• SPORT DISPLAY
• DRITAT E GJATA AUTOMATIK
• COMFORT/NORMAL/ECO/SPORT+
• KEEP IN LANE
• SHPEJTESIT NE TIMON
• I REGJISTRUAR RKS

QMIMI 68.000 €

TEL.044 100 141
TEL.044 100 131 (VIBER)
Informata rreth publikuesit
AutoSallon FATIJONI
Prishtinë
044 100 141
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »