SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES E220 CDI 2001 AUTOMATIK AVANGARDE
Çmimi :
€3,999.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:38
Lloji :
Mercedes E 220
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
Ekstra :
Alarm, Mbyllje Qendrore, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Xham Dielli, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
164649
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES E220 CDI 2001 AUTOMATIK AVANGARDE
• AUTOMATIK - TIPTRONIK
• FELLNE ME GOMA TE REJA
• ULESET ME RRYME DHE NXEMJE
• TEMPOMAT
• KOMANDAT NE TIMON
• TIMON ELEKTRONIK
• XHAMAT ELEKTRONIK
• KLIME
• I REGJISTRUAR RKS

QMIMI 3999 €

TEL.044 100 141
TEL.044 100 131 (VIBER)
Informata rreth publikuesit
AutoSallon FATIJONI
Prishtinë
044 100 141
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »