SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturen POLO 1.4 Disel
Çmimi :
€4,400.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,322
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2005
ID e produktit :
164670
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Polo 1.4 Dizel ne gjendje te rregullt.
Vetura ka qmimin 4700 Euro ose mund ta bejme edhe nderrim.
Mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit: 045 / 39 88 88
Informata rreth publikuesit
Luta
Prishtinë
044/202497
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »