SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes 190 2.0 1992
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '17
Lloji :
Mercedes 190
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,570
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1992
ID e produktit :
164671
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes 2.0 disel shum i rusjtum ekstra branikun e par ma lshum hjenfje perfekte si jasht ashtu edhe mrena

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Drilon
Tomoci
044-770-502
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »