SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '17
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
17,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2000
ID e produktit :
164681
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a6 11 muja regjstrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valentin
Gjakova
045969956
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »