SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet wv kady -2003-1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik
Lloji :
VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
164689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me klim central,karriket me nxemje,regjistrim edhe 8 muj ka afat,boj edhe ndrrim.,

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mon
045625298 ose viber +4915782844865
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »