SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet bmw 520
Çmimi :
€8,700.00
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '17
Lloji :
BMW 520
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,400,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
164705
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitiet bmw seria m5 2.0 tdi n gjendje t rregulltPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sahit
Guri I Kuq
+38649123599
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »