SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel astra 1.7 cdti posa ardhurr nga ch
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
202,321
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2008
ID e produktit :
164710
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel astra 1.7 cdti extra extra e rujtne
E posa ardhurr nga zvicres
Viti prodhimit 2008
Ne gjendje perfekte
Per me shum kontaktoni
+37744499239Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
045424646
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »