SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Touran 2.0 tdi me dogan nga zvicra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:59
Lloji :
Volkswagen Touran
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
164712
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW Touran 2.0tdi Automatik DSG i sapo ardhur nga zvicra.Vetura posedon navigacion klimatronic tempomat, parot alu fellne me guma te reja te veres per me shum info kontaktoni ne nr:+38649739999
Informata rreth publikuesit
auto
Ferizaj
049739999
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »