SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 4 1.9 TDI (DI) t kuqe i Posa Ardhun Nga Ch
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
295,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
164715
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 4 Motor 1.9 TDI (DI) te kuqe , 6 Berzin , Klim,Abs,Centrall,Gjamat elektronike, Amortizera Sport Fellne 18 , Goma te reja Viti Prodhimit 2000 (Pa Dogane ) Kontakti Vetem ne viber -Tel +38643-996999

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
EL
Krusevac, Serbia
043996999
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »