SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 automatik (DSG)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
206,156
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
164716
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A3 automatik (DSG) Posedon sensora parkingu,sensor shiu,dritat xenon,komanda. Ne timon,board computer, etj etj per me shume 049528888

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bujar
Prishtinë
049528888
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »