SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PASSAT 3C 2.0 TDI (4MOTION) DSG 170 PS HIGHLINE 19.04 2012 V.P
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
144,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
164723
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
☏ +377 (44) 504 054
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ERBER
Prizren
044650-141
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »